Home > The Team

The Team

Founders:

  • Architect Professor Hillel Shoken
  • Professor Yudan Rofe
  • Dr. Haya Jamshi
  • Architect Irit Solsi
  • Architect Dror Gershon

אלה אלכסנדרי מנכ"ל מרחב

מומחית בניהול תהליכי שינוי ופיתוח אסטרטגי של מדיניות ארגונית, עוסקת בהכשרה וליווי מנהלים בעולם של עירוניות, קיימות, חינוך וקהילה. בעלת נסיון עשיר בניהול יחידות וצוותים בפרישה ארצית.

נסיון שטח בעבודה עם ציבור, עם מתכננים ואנשי קהילה, וממשקים מרובים עם הדרגים הבכירים במשרדי ממשלה, רשויות מחוזיות, רשויות מקומיות, ארגונים עסקיים, אקדמיה וארגוני חברה אזרחית.

עפרה פלמר גרנות

עפרה פלמר גרנות, רכזת מרחב ידע והכשרות מנהלת פרוייקטים

יזמת חברתית ואורבניסטית. מוסמכת כיועצת חברתית להתחדשות עירונית. מנוסה בעבודה במגזר החברתי והעסקי. מיומנת בהדרכה והנחיה ובעלת נסיון רב בהובלת תכניות חברתיות ובבינוי קהילה.  בשנים האחרונות השתלמה בחו”ל בתחום העירוניות ופרסמה מהידע שצברה בבלוג שלה –   Urban Glance.

חברי הועד המנהל

ליאת איזיקוב בן שטרית אדריכלית, מומחית בצפיפות

רקע מקצועי מומחית בתכנון אסטרטגי של תהליכי ציפוף והתחדשות עירוניים. מזה כעשור מלווה מגוון רשויות מקומיות ומקבלי החלטות בהתמודדות עם אתגרי הציפוף וההתחדשות העירונית בתחומם – לרבות פיתוח והטמעת ידע וכלים חדשים כדי להתמודד עם האתגרים העולים מתהליכים אלה. בין היתר עבדה עם עיריית ירושלים, תל אביב, בנימינה גבעת-עדה, כפר סבא ועתלית.

עירית בשן עובדת סוציאלית קהילתית, מומחית בתחום הפיתוח המרחבי

עובדת סוציאלית קהילתית. בשנות ה -80 עסקה במסגרת תכנית שיקום השכונות בארגון והכשרת תושבים על מנת להגביר את השפעתם על תהליכי תכנון ופיתוח.

ב – 20 השנים האחרונות, במסגרת תפקידי מטה שונים במשרד הרווחה התמקדה בפיתוח הידע בתחום ההיבטים החברתיים בתהליכי תכנון מרחבי ובהכשרת עובדים סוציאליים קהילתיים לעסוק בתחום זה. כמו כן פעלהלשינוי מדיניות על מנת להטמיע שיקולים חברתיים בתכנון, במסגרת חקיקה וכנציגת משרד הרווחה בוועדות שונות.

נתנאל דקל
מתכנן ערים

בוגר תואר שני בתכנון ערים בטכניון. עובד כמתכנן עירוני במועצה מקומית אזור כחלק מתכנית הצוערים לתכנון אורבני. עוסק בקידום תכניות מפורטות להתחדשות עירונית, תכנון כולל לאזור התעשייה ותכנון אסטרטגי ארוך טווח.

רואה את החשיבות העצומה בביסוס הידע בקרב הגורמים השונים ברשות המקומית בכדי להצליח להגדיר בצורה טובה יותריותר את הפעולות הנדרשות לחיזוק הקהילתיות, הכלכלה המקומית ועוד.

ד"ר אלי טייכר
יועץ ארגוני ועסקי, מומחה לבינוי קהילתי, ניסיון בחידוש
המסחר במרכזי יישובים

רקע מקצועי
עוסק בייעוץ למערכות עסקיות וציבוריות בהיבטים עסקיים, פיזיים וארגוניים, תכנון אסטרטגי כולל פיתוח עתודת מנהלים, מחקר והערכת ביצוע פרויקטים ותוכניות, הכנת תוכניות עבודה ובקרה שלהן, תוכניות אב, בדיקות כלכליות של מערכות עסקיות וציבוריות ובנית מבנים ארגונים למערכות שונות, ייעוץ עסקי. שדרוג מערכי הדרכה, חידוש מרכזי ערים, בניית קשרי קהילה.

יובל כהן
מנהל פרויקטים בתחום הבניה בארץ ובעולם, מעצב
פנים,מעצב גרפי, צלם

נולדתי, גדלתי, למדתי ועבדתי במרחב עירוני שוקק. מרחב זה עיצב את אישיותי ומגדיר אותי. במסגרת הכשרתי המקצועית התמחתי בהליכתיות בהנחיית ד״ר רופא באוני׳ בן גוריון.

אני עוסק בתחום הבניה והתשתיות כבר למעלה מעשור. התמחתי בניהול פרויקטים גדולים ומכיר את המורכבות של תכנון וביצוע תשתיות. כמו כן, עוסק שנים רבות בצד האומנותי של הסביבה הבנויה, כצלם מקצועי וכאמן.

יעל לבנון
סוציולוגית ארגונית ומנחת קבוצות. מתמחה בפיתוח קהילתי
והובלת תהליכים השתתפותיים בכלים דיגיטליים.

עיר היא אנשים ועירוניות. היא קהילה, תוססת ומגוונת. בשני העשורים האחרונים עסקתי ועוסקת בקהילות עירוניות מזוויות שונות:ממחקר אקדמי שהתמקד בכלים דיגיטליים והשפעתם על יחסי שכנות בקהילות עירוניות, דרך הובלת תהליכי פיתוח קהילתי והשתתפות קהילתית ברמות שונות. בעבודתי כמו גם בחיי, אני מתמחה ביצירת ושימור קשרים ושותפויות

ישי לוי
אדריכל, מעצב ומתכנן אורבני וקהילתי

שימשתי כמהנדס בעיר אלעד, אדריכל לב העיר ירושלים (עיריית ירושלים והחברה למתנ”סים), שימשתי כדיקן המגמות לאדריכלות ולעיצוב במרכז החרדי להכשרה מקצועית אותו ייסדתי.

כחבר הועד המנהל שימשתי בשנים האחרונות כנציג ארגוני הרווחה והחברה בותמ”ל וכמ”מ במועצה הארצית לתכנון ובניה. אני משקיע מזמני בעמותה, בקידום ערכי חברה במערכת התכנון.

דן פרייס
אדריכל ומרצה בכיר בטכניון

חבר ועד מנהל במרחבמאגר עשיר של מחקר, ידע ותובנות שנצברו עם השנים, אינם מגיעים לידי ביטוי בפרקטיקה הישראלית. כמו כן, אנשי ההוראה והמחקר אינם חשופים לאתגרים היום יומיים של התכנון בארץ.

בני קוריץ
מתכנן ערים

מתכנן ערים, מתכנן תחבורה ציבורית. מתכנן ערים בוועדה מקומית. צוער לתכנון ערים.

רואה חשיבות בחיבור בין אנשי מקצוע: מהנדסי תחבורה צעירים, צוערים לתחבורה ומתכנני ערים. חיבור בין גזברים ויועצים משפטיים ברשויות מקומיות למתכננים.

רוית קינן
חשבונאית ומגשרת ועו"ד מומחית בתחום הנדל"ן
והמקרקעין (לרבות תחום ההתחדשות העירונית)

מייצגת יזמים גדולים ומובילים במשק וגם בעלי מקרקעין. הידע המשפטי שלי בתחום המקרקעין, דיני החוזים והמשפט המסחרי, לצד הידע החשבונאי והפיננסי שלי והיכרותי הענפה עם הפרקטיקה בשטח, ומהווה יתרון

קרן קמחי נדולני
עורכת דין בהליכי תכנון ובניה

ניסיון מקצועי
שותפה ומובילת תחום התכנון והבניה במשרד עורכי הדין גורניצקי ושות’, מהמשרדים הגדולים והוותיקים בארץ.

עד להצטרפותה למשרד גורניצקי עמדה בראש משרד עצמאי בתחומי התכנון והבניה והמשפט המנהלי והאזרחי.

חברי ועדת ביקורת

יודן רופא
מייסד מרחב
מרצה בחוג לגאוגרפיה ופיתוח סביבתי באונ’ ב”ש

מוטי זייד
מוותיקי מרחב
שמאי מקרקעין. מנכל חב’ זייד את זייד בע”מ