צור קשר

כתובת:
שדרות יהודית 33
שכונת מונטיפיורי
תל אביב
67016

אימייל: office@miu.org.il
טלפון: 03-6042916
פקס:03-6353093

שם מלא (חובה)

דואר אלקטרוני (חובה)

טלפון (חובה)

נושא הפניה (חובה)

פרוט הפניה

דרכי הגעה:

אוטובוס: ניתן להגיע באמצעות כל הקווים העוברים בדרך בגין ורח' המסגר. יש לרדת בתחנת בית קלקא וללכת 100 מ' דרומה עד שמגיעים לצומת שדרות יהודית עם דרך בגין, משם לפנות שמאלה לשדרות יהודית וללכת כ-5 דק' עד לקצה השדרה.

רכבת: תחנת הרכבת השלום נמצאת במרחק 15 דק' הליכה. ביציאה מהתחנה יש ללכת מערבה לכיוון מגדלי עזריאלי ולפנות דרומה (שמאלה) בדרך בגין (מחלף קפלן). על דרך בגין יש ללכת כ-250 מ' עד לצומת עם שדרות יהודית ולפנות מזרחה (שמאלה), משם להמשיך ישר כ-5 דק' עד קצה השדרה.

אופניים: שכונת מונטיפיורי נמצאת במרחק כ-10 דק' רכיבה ממרכז העיר תל אביב. מומלץ להגיע דרך רחוב קפלן בו יש שביל אופניים רחב.

הליכה: שכונת מונטיפיורי נמצאת במרחק של כ-25 דק' הליכה מרח' אבן גבירול במרכז תל אביב.

רכב: למגיעים ברכב מצפון יש להמשיך ישר בדרך בגין לאחר שעוברים במחלף קפלן, ברמזור הראשון להמשיך ישר (עם נטייה שמאלה) לרחוב המסגר, לעבור רמזור נוסף וברמזור שלאחריו לפנות שמאלה לרחוב בן אביגדור, מיד לאחר מכן לפנות שמאלה לרחוב שונצינו ומיד ימינה לרחוב ישראל בק. ברחוב ישראל בק יש להמשיך ישר כ-250 מ' עד לפניה שמאלה לרחוב נתן ילין מור בו ממשיכים ישר עוד כ-200 מ' עד לשדרות יהודית בהן פונים ימינה ועושים סיבוב פרסה כדי להגיע למספר 33. לבאים מכיוון דרום יש  לנסוע ישר על רחוב המסגר עד לצומת עם שדרות יהודית, לפנות ימינה ולהמשיך עד סוף השדרה. החניה ברחוב היא בתשלום וניתן גם לחנות בחניונים בתשלום הנמצאים בשכונה.