קטגוריה | חדשות, מיוחדים

עמותת מרחב תוביל מושב בוועידת עכו השנייה לעירוניות

אנו שמחים להוביל מושב  בוועידת עכו השנייה לעירוניותצמיחה חכמה בנגב ,כמו כן, תציג אדר' הדסה לב מטעם מרחב את "כי האדם הוא העיר" במושב כלים חדשים לפיתוח עירוניות. ההרצאה והמושב יתקיימו ביום ב' 11.12.

מרחב תנהל את המושב צמיחה חכמה בנגב, עירוניות בפריפריה הדרומית של ישראל יסכם שנה של פעילות מרחב בנגב, אשר עסקה במחקר מקיף הכולל חשיבה מחודשת על אסטרטגיות ופתרונות לאתגרי החוסן העירוני בנגב עם מבט הלאה לעבר מימוש. במושב זה נדון כיצד ניתן לחזק את המרקם העירוני בערי הנגב, על מנת לאפשר לכידות חברתית, שוויון ההזדמנויות וביטחון כלכלי לנוכח ההשתנות הדמוגרפית הצפויה בהן ולנוכח האתגרים המלווים את הנגב באופן תדיר.

את המושב תפתח אדר' ורד סלומון, האדריכלית הראשית של משרד הבינוי והשיכון, בהצגת הסוגיות המרכזיות בפיתוח העירוני בנגב כיום. אדר' דרור גרשון, מנכ"ל עמותת מרחב, יציג את מחקר "צמיחה חכמה בנגב" הבוחן את ערכי הליבה של העירוניות בנגב, מר איציק דנינו, ראש העיר אופקים יציג את האתגרים העומדים בפניו בתהליך ההתחדשות העירונית וד"ר מוחמד אלנבארי, ראש המועצה חורה יציג את תהליך התפתחות העיר. את המושב תנהל עו"ד נעמה כתר דהן, מנכ"לית קרן מיראז'. 

המושב יתקיים ביום הראשון של הוועידה יום ב' 11.12 בין השעות 14:30 ל 15:45

במושב כלים חדשים לפיתוח עירוני תציג אדר' הדסה לב את "כי האדם הוא העיר", כלי תכנוני המעודד גישה חדשה לתכנון עירוניות והתחדשות עירונית המבוסס על החוויה האישית של האדם במרחב העירוני. "כי האדם הוא העיר" זכה כאמור במקום הראשון בתחרות "להעיר: מתכננים ויוצרים עירוניות" של מנהל התכנון, ומאז זכה לשימוש ולהערכה במספר סדנאות למתכננים ולציבור. אנו במרחב מאמינים ומבינים שחוויתם האישית של האנשים במרחב הציבורי היא מחוללת העירוניות.   

ההרצאה תתקיים כחלק מהמושב כלים חדשים לפיתוח עירוניות. יום ב' 11.12 בין השעות 10:00-11:15

לוח הזמנים המלא של הוועידה

הועידה, שתתכנס ליומיים ב 11-12 לדצמבר, תהיה בסימן החוסן העירוני.

נשמח לראותכם במושבי והרצאות מרחב בוועידה!

One Response to “עמותת מרחב תוביל מושב בוועידת עכו השנייה לעירוניות”

Trackbacks/Pingbacks


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>