קטגוריה | כללי

סדנת TOC 2014

מדי 3 שנים, חברי הוועד המנהל של מרחב מקיימים סדנא לבחינת הביצועים של העמותה בשלוש השנים האחרונות בהשוואה למטרות שנקבעו לה וקובעים יעדים ומדדים להצלחה לשלוש השנים הבאות.

הסדנא האחרונה התקיימה בתאריכים 24-25 באוקטובר 2014 ונערכה במתכונת  TOC – Theory of Change.

 

 

 

סיכום הסדנא מופיע במצגת הבאה:One Response to “סדנת TOC 2014”

  1. מאת צבי וינשטיין:

    ראשית, עלי לברך את כל מי שנכח בשניימי ה- TOC. נעשתה עבודה משמעותי ראויה. הועלו תוצרים ומדדים חשובים שאותם יש להפוך לפעולה פרקטית בשטח. הקצבתם כ- 10 שנים לשינוי מודעות ומדיניות של קובעי ההחלטות. נראה לי, פרק זמן קצת ארוך ובהתחשב במדיניות הממשלתית לבנייה מחוץ לערים, קיים חשש שכל פיסת קרקע פנויה במדינה תיבנה.

    יש למרחב הקבה מאד שגרירים: ראשי ערים, מתכננים, אדריכלים שהם חברי העמותה. ישנם קשרים טובים עם האקדמיה. השאלה איך דוחפים את הרכבת האיטית כך שהיא תבין את משמעות המושג עירוניות והשפעתו על החברה, הכלכלה, הסביבה, הקהילה, התרבות ועוד.

    צריך לדעתי להשיג שני סוגי תומכים: האחד פוליטי שמבין עירוניות והשני גב כלכלי שמוכן להשקיע בעירוניות לדורות הבאים.

    האם הלובי החדש בכנסת יכול להועיל ולתמוך? האם בנק ישראל יהיה מוכן לתת גב כלכלי לפיתוח? האם ראשי הערים בוגרי הסדנאות יהיו מוכנים להקים לובי תומך?

Trackbacks/Pingbacks


כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

תגי HTML מותרים: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>