סדנאות למתכננים ומהנדסים

כחלק ממכון ראשי ערים החלטנו, אחררי חמישה סדנאות של ראשי ערים, להעביר סדנאות יחודיות למהנדסי ערים ומתכנני ערים

הסדנאות שקיימנו עד כה :

סדנת מהנדסי ערים 7

סדנת מתכננים ומהנדסים 7- יוני 2017

משתתפי התוכנית והפרויקטים:

  • רחל קטושבסקי וחגית אלמוגי, מנהל התכנון, מחוז דרום
  • תמי גלס ויפה שגיא עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב
  • ינאי נוימן וליליה לביצקי, מנהל התכנון, מחוז צפון
  • טימור מגרלי , משרד הבינוי והשיכון, מחוז מרכז
  • מיכל הס ונירית פורטוגז, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב
  • סבטה שוסטרוב ושי לי לוין, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א
  • עביר חדאד, משרד התחבורה
  • רותם זריהן, משרד הבינוי והשיכון, מחוז דרום

סדנת מהנדסי ערים 6

סדנא 6 – דצמבר 2016

משתתפי התוכנית והפרויקטים:

  • קיריל קוזיול- מהנדס העיר ראשון לציון- חוף הים והחיבור לעיר
  • מרים אלחדד- מהנדסת העיר ערד- התחדשות מרכז העיר והשכונות הותיקות
  • עליזה זיידלר גרנות- מהנדסת העיר רמת גן- מתחם הבורסה
  • לריסה וקסלר- מהנדסת מועצה מקומית קרית עקרון- צומת ביל"ו ועקרון 2000
  • רועי לביא- אדריכל העיר באר שבע- מתחם אלי כהן
  • מירב מורד- מנהלת מ. תכנון עיר באר שבע- מתחם אלי כהן
  • חיים ליברמן- מנהל תחום כבישים, פיתוח וניקוז משרד השיכון והבינוי- חתך הרחוב

סדנא 5–מאי 16

השתתפו בסדנא:

  • שרית צולשטין- מהנדסת העיר גבעתיים
  • אריאל בלכר- אדריכל העיר גבעתיים
  • נעה אוירבך אבן- מהנדסת הועדה המרחבית זמורה
  • אסתי כהן ליס- משרד השיכון
  • מירב קפלן- ראש המחלקה להתחדשות עירונית בראשון לציון
  • אליאור ליאב- משרד הגנת הסביבה
  • ורד דרור- משרד הגנת הסביבה
  • דוד רוטר- מנהל התכנון
  • עיזאלדין דאהר- מחוז תל אביב מנהל התכנון
  • רות רז שמלוביץ- מחוז תל אביב מנהל התכנון
  • יובל קרפלוס- מחוז דרום מנהל התכנון
  • יעל שניידר- מחוז דרום מנהל התכנון
  • מוחמד נאטור- מחוז מרכז מנהל התכנון
  • הראל דמתי- משרד התחבורה
  • אנה אוסטרובסקי- משרד התחבורה

סנדת מתכנני ערים 4
סדנא 4 –ינואר 16

השתתפו בסדנא:

  • אלכס שפול, מתכנן הועדה המחוזית צפון
  • דיקלה עדי-פרץ, ראש צוות, מחוז צפון
  • רונן סגל, סגן מתכננת מחוז חיפה
  • שרון ברקת, ראש צוות, מחוז חיפה
  • ורד סלומון-ממן, אדריכלית העיר ראשון לציון
  • ליטל שלף-דורי, אדריכלית העיר חדרה
  • דורון חזן, מהנדס העיר אשדוד
  • איילת קראוס, האגף להתחדשות עירונית במשרד הבינוי והשיכון

 

סדנת מהנדסי ערים 3סדנא 3 – ספטמבר 2015

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • אביטל עוז – פתח תקווה
  • ציפי גלבר – פתח תקווה
  • אבנר אקרמן – נתניה
  • יעקב ירקוני – שהם
  • מוניקה זר ציון – הרצליה
  • זאב גולדברג – כרמיאל
  • סמדר אהרון נוחם – ראש העין
  • ענת שריד – הועדה המחוזית חיפה

סדנא 2 – נוב' 2012

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • מיכל סופר- מהנדסת העיר עכו
  • מירי ישראל- מהנדסת העיר רמלה
  • סולימן עוחמאן- מהנדס העיר סחנין
  • שוקי בנבליק- מהנדס העיר קריית שמונה
  • מייק סקה- מהנדס העיר הרצליה
  • אלי יהלום- מהנדס העיר ראשון לציון
  • יעל היימן- אדריכלית העיר בית שמש
  • דניאל צרפתי- מהנדס העיר בית שמש
  • משה יצחק- מהנדס העיר קריית גת

סדנא 1 – מרץ 2012

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • רפי גרציאני, מהנדס העיר צפת. הפרויקט שיוצג: "העיר החדשה" וקמפוס הרפואה בצפת
  • אריק ברששת, אדריכל העיר אשקלון הפרויקט שיוצג: התחדשות שכונת "מגדל" באשקלון
  • דוד שטרית, מהנדס העיר יבנה הפרויקט שיוצג: התחדשות המרכז העירוני ביבנה
  • מוטי לביא, מהנדס העיר טבריה הפרויקט שיוצג: טבריה עיר תיירות
  • יואב לפידות, מהנדס העיר שדרות הפרויקט שיוצג: פארק עירוני בשדרות
  • אבי היקלי, מהנדס העיר דימונה הפרויקט שיוצג: Infill עירוני – הגבעה בלב העיר דימונה
  • שלמה נער, מהנדס העיר אשדוד הפרויקט שיוצג: קריית ספורט באשדוד
  • מיקי קפון, מנהל הועדה המקומית ראש העין ומ"מ אדריכל העיר

 

·         רחל קטושבסקי, מנהל התכנון, מחוז דרום, התחדשות המרקם הותיק בדימונה

·         חגית אלמוגי, מנהל התכנון, מחוז דרום, התחדשות המרקם הותיק בדימונה

·         תמי גלס, עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב

·         יפה שגיא, עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב

·         ינאי נוימן, מנהל התכנון, מחוז צפון, מע"ר עפולה ינאי נוימן

·         ליליה לביצקי, מנהל התכנון, מחוז צפון, מלון קרלטון נהריה

·         טימור מגרלי , משרד הבינוי והשיכון, מחוז מרכז, בניה חדשה בבית דגן

·         מיכל הס, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב,

·         נירית פורטוגז, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב

·         סבטה שוסטרוב, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א, התחדשות עירונית בקרית אונו ובבת ים

·         שי לי לוין, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א, התחדשות עירונית בקרית אונו ובבת ים

·         עביר חדאד, משרד התחבורה                                  

·         רותם זריהן, משרד הבינוי והשיכון, מחוז דרום, שכונת נחל רודד