סדנאות למתכננים ומהנדסים

כחלק ממכון ראשי ערים ולאחר קיום של חמש סדנאות של ראשי ערים, להעביר סדנאות יחודיות למהנדסי ערים ומתכנני ערים

הסדנאות שקיימנו עד כה

 

סדנת מתכננים ומהנדסים #8 – 25-27 לנובמבר 2018

משתתפי הסדנה

משתתפי התוכנית:

סגנית מהנדס העיר אדר' תמר פוריה שרביט, הרצליה.

אדריכל העיר אדר' חיים מלמן, רמת השרון.

מהנדס העיר אדר' סרג'יו וולינסקי ואדריכל העיר אדר' יואב רוביסה, הוד השרון.

מהנדס העיר אנג' יובל ברנוב, קרית ים.

מנהל אגף בכיר מיפוי ותכנון גנאדי קמנצקי, משרד החינוך.

אדריכל מחוז חיפה אדר' הוד אבו ליל, משרד הבינוי והשיכון.

סיגלית שפילמן ראש צוות תכנון אזורי ואדר' הילה הייבלום אדריכלית המחוז, מנהל התכנון.

אנג' תמיר אמסלם, משרד התחבורה.

——–

סדנת מהנדסי ערים 7

סדנת מתכננים ומהנדסים 7- יוני 2017

משתתפי התוכנית והפרויקטים:

  • רחל קטושבסקי וחגית אלמוגי, מנהל התכנון, מחוז דרום
  • תמי גלס ויפה שגיא עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב
  • ינאי נוימן וליליה לביצקי, מנהל התכנון, מחוז צפון
  • טימור מגרלי , משרד הבינוי והשיכון, מחוז מרכז
  • מיכל הס ונירית פורטוגז, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב
  • סבטה שוסטרוב ושי לי לוין, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א
  • עביר חדאד, משרד התחבורה
  • רותם זריהן, משרד הבינוי והשיכון, מחוז דרום

 

———

סדנת מהנדסי ערים 6

סדנא 6 – דצמבר 2016

משתתפי התוכנית והפרויקטים:

  • קיריל קוזיול- מהנדס העיר ראשון לציון- חוף הים והחיבור לעיר
  • מרים אלחדד- מהנדסת העיר ערד- התחדשות מרכז העיר והשכונות הותיקות
  • עליזה זיידלר גרנות- מהנדסת העיר רמת גן- מתחם הבורסה
  • לריסה וקסלר- מהנדסת מועצה מקומית קרית עקרון- צומת ביל"ו ועקרון 2000
  • רועי לביא- אדריכל העיר באר שבע- מתחם אלי כהן
  • מירב מורד- מנהלת מ. תכנון עיר באר שבע- מתחם אלי כהן
  • חיים ליברמן- מנהל תחום כבישים, פיתוח וניקוז משרד השיכון והבינוי- חתך הרחוב

 

———-

סדנא 5–מאי 16

השתתפו בסדנא:

  • שרית צולשטין- מהנדסת העיר גבעתיים
  • אריאל בלכר- אדריכל העיר גבעתיים
  • נעה אוירבך אבן- מהנדסת הועדה המרחבית זמורה
  • אסתי כהן ליס- משרד השיכון
  • מירב קפלן- ראש המחלקה להתחדשות עירונית בראשון לציון
  • אליאור ליאב- משרד הגנת הסביבה
  • ורד דרור- משרד הגנת הסביבה
  • דוד רוטר- מנהל התכנון
  • עיזאלדין דאהר- מחוז תל אביב מנהל התכנון
  • רות רז שמלוביץ- מחוז תל אביב מנהל התכנון
  • יובל קרפלוס- מחוז דרום מנהל התכנון
  • יעל שניידר- מחוז דרום מנהל התכנון
  • מוחמד נאטור- מחוז מרכז מנהל התכנון
  • הראל דמתי- משרד התחבורה
  • אנה אוסטרובסקי- משרד התחבורה

———-

סנדת מתכנני ערים 4

סדנא 4 –ינואר 16

השתתפו בסדנא:

  • אלכס שפול, מתכנן הועדה המחוזית צפון
  • דיקלה עדי-פרץ, ראש צוות, מחוז צפון
  • רונן סגל, סגן מתכננת מחוז חיפה
  • שרון ברקת, ראש צוות, מחוז חיפה
  • ורד סלומון-ממן, אדריכלית העיר ראשון לציון
  • ליטל שלף-דורי, אדריכלית העיר חדרה
  • דורון חזן, מהנדס העיר אשדוד
  • איילת קראוס, האגף להתחדשות עירונית במשרד הבינוי והשיכון

 

 

 

 ———–

סדנת מהנדסי ערים 3

סדנא 3 – ספטמבר 2015

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • אביטל עוז – פתח תקווה
  • ציפי גלבר – פתח תקווה
  • אבנר אקרמן – נתניה
  • יעקב ירקוני – שהם
  • מוניקה זר ציון – הרצליה
  • זאב גולדברג – כרמיאל
  • סמדר אהרון נוחם – ראש העין
  • ענת שריד – הועדה המחוזית חיפה

 

 

———-

סדנא 2 – נוב' 2012

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • מיכל סופר- מהנדסת העיר עכו
  • מירי ישראל- מהנדסת העיר רמלה
  • סולימן עוחמאן- מהנדס העיר סחנין
  • שוקי בנבליק- מהנדס העיר קריית שמונה
  • מייק סקה- מהנדס העיר הרצליה
  • אלי יהלום- מהנדס העיר ראשון לציון
  • יעל היימן- אדריכלית העיר בית שמש
  • דניאל צרפתי- מהנדס העיר בית שמש
  • משה יצחק- מהנדס העיר קריית גת

———–

סדנא 1 – מרץ 2012

מהנדסי הערים שהשתתפו בסדנא:

  • רפי גרציאני, מהנדס העיר צפת. הפרויקט שיוצג: "העיר החדשה" וקמפוס הרפואה בצפת
  • אריק ברששת, אדריכל העיר אשקלון הפרויקט שיוצג: התחדשות שכונת "מגדל" באשקלון
  • דוד שטרית, מהנדס העיר יבנה הפרויקט שיוצג: התחדשות המרכז העירוני ביבנה
  • מוטי לביא, מהנדס העיר טבריה הפרויקט שיוצג: טבריה עיר תיירות
  • יואב לפידות, מהנדס העיר שדרות הפרויקט שיוצג: פארק עירוני בשדרות
  • אבי היקלי, מהנדס העיר דימונה הפרויקט שיוצג: Infill עירוני – הגבעה בלב העיר דימונה
  • שלמה נער, מהנדס העיר אשדוד הפרויקט שיוצג: קריית ספורט באשדוד
  • מיקי קפון, מנהל הועדה המקומית ראש העין ומ"מ אדריכל העיר

———–

 

·         רחל קטושבסקי, מנהל התכנון, מחוז דרום, התחדשות המרקם הותיק בדימונה

·         חגית אלמוגי, מנהל התכנון, מחוז דרום, התחדשות המרקם הותיק בדימונה

·         תמי גלס, עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב

·         יפה שגיא, עיריית פתח-תקווה, דופן הבניין לרחוב

·         ינאי נוימן, מנהל התכנון, מחוז צפון, מע"ר עפולה ינאי נוימן

·         ליליה לביצקי, מנהל התכנון, מחוז צפון, מלון קרלטון נהריה

·         טימור מגרלי , משרד הבינוי והשיכון, מחוז מרכז, בניה חדשה בבית דגן

·         מיכל הס, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב,

·         נירית פורטוגז, קרן מיראז', צמיחה חכמה בנגב

·         סבטה שוסטרוב, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א, התחדשות עירונית בקרית אונו ובבת ים

·         שי לי לוין, המשרד להגנת הסביבה, מחוז ת"א, התחדשות עירונית בקרית אונו ובבת ים

·         עביר חדאד, משרד התחבורה                                  

·         רותם זריהן, משרד הבינוי והשיכון, מחוז דרום, שכונת נחל רודד 

באנר שלושת לוגואים